1. Organizatorem konkursu jest firma Arton Stusio sp. J., ul. Piłsudskiego 3F, 95-200 Pabianice, NIP: 7311714188.
 2. Kto może wziąć udział: W konkursie mogą wziąć udział rodzice dzieci uczęszczających do szkół podstawowych lub przedszkoli na terenie Pabianic.
 3. Czas trwania: Konkurs trwa od 29 listopada do 16 grudnia 2018 roku (do godz. 23.59)
 4. Co należy zrobić: Aby wziąć udział w konkursie należy:
  • Polubić fanpage Biuro Plus Pabianice
  • nagrać film (max. 90 sek) w którym dziecko (w wieku od 3 do 15 lat) odpowie na pytanie: „Co chciałbyś/chciałabyś dostać w prezencie od Mikołaja”
  • opublikować film w formie komentarza na portalu Facebook.com pod postem konkursowym.
   (opublikowanie filmiku jest jednoznaczne ze zgodą na udział w konkursie, zgodę na przetwarzanie danych i oznacza zaakceptowanie regulaminu konkursu)
 5. Nagrody:
  • I miejsce – Konsola PlayStation 4 SLIM 500 GB (o wartości 1300 zł) dla uczestnika oraz Oczyszczacz powietrza Fellowes (o wartości 249 zł) dla jego szkoły lub przedszkola - za zdobycie największej liczby reakcji pod zamieszczonym komentarzem zawierającym film.
  • II-IX miejsce – Niezbędniki młodego kibica (o wartości 40 zł) – za zajęcie kolejno miejsc od drugiego do dziewiątego (pod względem liczby reakcji)
  • 3 wyróżnienia – plecaki szkolne firmy HEAD (o wartości 96 zł)– dla uczestników, którzy swym nagraniem najbardziej urzekną sprzedawców firmy Arton – wybierane przez Jury organizatora.
 6. Organizator zobowiązuje się do opłacenia należnego podatku od nagród.
 7. Organizator ma prawo do usunięcia zamieszczonego filmiku gdy uzna, że dana publikacja jest nie zgodna z regulaminem, może obrażać czyjeś uczucia lub może negatywnie wpłynąć na postrzeganie organizatora.
 8. Zabronione jest sztuczne nabijanie reakcje, szczególnie poprzez działania programów informatycznych jak i zakup takich reakcji na portalach aukcyjnych.
 9. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Arton i ich najbliższe rodziny.
 10. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 19 grudnia 2018 r. Zostaną one opublikowane na fanpage’u Biuro Plus Pabianice.
 11. Nagrody będzie można odebrać w sklepie organizatora, po oficjalnym ogłoszeniu wyników.
 12. Wszelkie pytania i reklamacje należy zgłaszać mailowo na adres: marketing@pabianice.biuroplus.pl